Velocio Luxe Fietsshort met bretels Dames – Short – Black
De best verkochte fietsshort met bretels van Velocio, ontworpen met minimale naden, hoogwaardig Lycra en een gepatenteerde langeafstandszadel voor ritten die de hele dag duren.
Het eerste prototype van de LUXE fietsshort met bretels werd ontwikkeld in 2017. In de afgelopen acht jaar is het getest tijdens tienduizenden kilometers op talloze locaties. Sinds dat eerste prototype heeft Velocio veel feedback gekregen. Ze hebben alles wat goed was behouden en alles wat niet goed was, verbeterd. Nu is de lengte verlengd zodat hij perfect boven de knie valt in fietshouding, is de taille iets omhoog gebracht voor een betere bedekking en zijn de elastische banden verfijnd voor een langafstands-endurancepakket.
De LUXE fietsshort met bretels begint niet bij nul. Het is geen complete transformatie naar iets nieuws. Het is een reeks updates en aanpassingen die dezelfde uitzonderlijke fietsshort met bretels naar een hoger niveau tillen.
Kenmerken van de Velocio Luxe fietsshort met bretels voor dames
- beoogd gebruik: lange dagen en avontuurlijke ritten
- Hoofdstof met ultradunne compressie-lycra
- uitzonderlijke spierondersteuning, uitstekende ondoorzichtigheid, matte afwerking
- ruwe zoom met geïntegreerde siliconen beenband
- verfijnde bovenkant en taille
- bovenstuk met mesh-band verschuift niet en belemmert de beweging niet
- FlyFree: toiletbezoekjes langs de weg waren nog nooit zo eenvoudig. Geen sluitingen of drukknopen, en u hoeft geen lagen uit te trekken
FlyFree
De oplossing van Velocio voor toiletbezoekjes maakt een einde aan lastige sluitingen, magneten en overbodige poespas. Het unieke FlyFree-ontwerp voegt elasticiteit toe aan de elastische banden van de broekkleppen en combineert dit met een zorgvuldige snit, zodat je zonder zorgen langs de weg kunt stoppen 窶
Compressief karakter
De dikke LUXE-stof biedt uur na uur uitzonderlijke compressie, wat resulteert in ondersteuning gedurende de hele dag en prestaties die je bereik vergroten.
Minimale naden
Geen schuurplekken. Volledige spierondersteuning. Velocio heeft zoveel mogelijk steken en naden verwijderd om een fietsshort met bretels te creëren die zelfs tijdens de langste ritten uitstekend presteert.
Fietsfit
De LUXE Bib is ontworpen voor de fietshouding: de lengte, taillehoogte, elasticiteit van de elastische banden en minimale naden zijn allemaal zorgvuldig ontworpen voor ritten die verder gaan dan de horizon.
Materiaal 57% Polyamide, 43% Elastaan
| Productnaam: | Velocio Luxe Fietsshort met bretels Dames – Short – Black |
| Fabrikant: | Velocio |
| Artikelnummer: | VEO765282 |
| Materiaal: | 57% Polyamide, 43% Elastaan |
| compressie: | ja |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen droger, Alleen met gelijkaardige kleuren wassen, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Temperatuurbereik: | +16°C / +27°C |
| Pasvorm: | Race Fit, strak |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 175g |
| Speciale maat: | kort |
| GTIN’s: | 710579922756, 710579922732, 710579922725, 710579922718 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.