Alé Follow Me T-Care Plus Fietssokken – zwart
De sokken zijn gemaakt van gerecycled T-CARE PLUS garen met een antibacteriële werking.
Highlights van de Alé Follow Me T-Care Plus fietssokken
- Voorkomt geurvorming, is ademend en vermindert de vorming van bacteriën en schimmels
- Manchethoogte 16 cm
Materiaal 98% Polyamide, 2% Elastaan
| Productnaam: | Alé Follow Me T-Care Plus Fietssokken – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE670785 |
| Materiaal: | 98% Polyamide, 2% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Soklengte: | medium |
| Uitvoering sokken: | ongevoerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 40g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528518669, 8055528518676, 8055528518683 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.