Isadore Signature Light Fietssokken – Zwart
Met de Signature Light-sokken voelen je voeten zelfs op de warmste dagen heerlijk comfortabel aan.
Geperforeerde sokken voor effectieve vochtafvoer. De PROLEN®-vezel is niet alleen effectief in het reguleren van de temperatuur, maar ook uiterst duurzaam, onderhoudsvriendelijk en qua gewicht een van de lichtste vezels. Een boord aan de zoom houdt de sokken op hun plaats, een verstevigd gedeelte onder de voet en onder de hiel biedt ondersteuning voor de voetboog en verhoogt de slijtvastheid. Deze sokken zijn de perfecte aanvulling op je zomeroutfit.
Kenmerken van de Isadore Signature Light fiets sokken:
- Zeer elastisch en slijtvast
- Licht en ademend mesh-materiaal
- Dunne verstevigde zone onder de voet
- Behoudt zijn eigenschappen ook na vele wasbeurten
- OEKO-TEX STD 100 CLASS-keurmerk
- Geproduceerd in de EU
Materiaal 93% Polypropyleen, 7% Elastaan
| Productnaam: | Isadore Signature Light Fietssokken – Zwart |
| Fabrikant: | Isadore |
| Artikelnummer: | ISD711457 |
| Materiaal: | 93% Polypropyleen, 7% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Temperatuurbereik: | +32°C / +25°C |
| Soklengte: | medium |
| Uitvoering sokken: | ongevoerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 20g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Duurzaamheid: | STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| GTIN’s: | 8586024541375, 8586024541382, 8586024541399 |

















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.