Vaude Moab Regenbroek Heren – zwart
Casual regenbroek voor mountainbikers
- waterdicht, winddicht en ademend
- lichtgewicht & inpakbaar
- milieuvriendelijk geproduceerd
Casual trailbroek tegen het regenfront! De lichtgewicht 2,5-layer fietsregenbroek loodst je veilig door de volgende stortbui en garandeert je ononderbroken fietsplezier. Het materiaal is gecertificeerd volgens de strenge milieunorm van het bluesign® systeem, is aangenaam licht om te dragen en biedt maximale functionaliteit. De regenbroek is voorzien van een zitversterking van robuust 3-laags materiaal, ventilatieritsen, wijdteverstelling bij de tailleband en de broekspijpen en reflecterende elementen. Een pakzak wordt meegeleverd.
Kenmerken van de Vaude Moab regenbroek voor heren:
- 2,5-laags broek
- voorgevormde knieën
- met pakzak
- Versteviging van het zitvlak van 3-laags materiaal
- Breedteverstelling bij de zoom
- beenventilatie
- reflecterende elementen
Materiaal
Hoofdmateriaal: 100% Polyester
Membraan: 100% Polyurethaan
| Productnaam: | Vaude Moab Regenbroek Heren – zwart |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU340052 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 100% Polyester Membraan: 100% Polyurethaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C |
| Seizoen: | All Season |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Binnenbeenlengte: | 85cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 260g |
| GTIN’s: | 4052285648831, 4052285648848, 4052285648855, 4052285648862, 4052285648879 |





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.