Vaude Cyclist II Parka Gewatteerd Dames – agave
Vrouwelijke winterjas voor fietsen
- waterdicht en winddicht
- ademend
- klimaatneutraal; hoofdzakelijk gemaakt van gerecycleerde materialen
Met deze warme fietswinterparka heb je een echte duizendpoot voor in de stad. Deze weerbestendige parka is perfect voor op de fiets – met een split aan de achterkant en 2-weg ritssluiting aan de voorkant, evenals reflecterende elementen op de mouwen en achterkant. Een lichtgewicht PrimaLoft® Black Eco-vulling zorgt voor aangename warmte. Zelfs als het stormt, regent of sneeuwt – het in de jas verwerkte Ceplex Active® membraan houdt je droog tijdens je dagelijkse rit naar je werk. De Women’s Cyclist gewatteerde Parka II is gemaakt met Eco Finish milieuvriendelijk waterafstotend zonder fluorkoolstoffen (PFC). Het VAUDE Green Shape label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product gemaakt van duurzame en bluesign® gecertificeerde materialen.
Kenmerken van de Vaude Cyclist Padded Women’s Parka II
- 2-laags materiaal
- voorgevormde mouw
- 2 voorzakken met ritssluiting
- 1 binnenzak
- 2-weg ritssluiting met voorflap aan één kant
- Gedeeltelijk elastische manchetten
- Taillekoord verstelbaar door zakken
- Aansluitende, verstelbare capuchon
- Split aan de achterkant
- Reflecterende elementen
Materiaal
100% Polyester
100% Polyurethaan
| Productnaam: | Vaude Cyclist II Parka Gewatteerd Dames – agave |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU684845 |
| Materiaal: | 100% Polyester 100% Polyurethaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen, Recreatie |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | City |
| Materiaal (textiel): | Gerecycleerd materiaal |
| Seizoen: | Winter |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Thermo, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Ruglengte: | 87.5cm |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Groen |
| Gewicht: | 682g |
| Duurzaamheid: | bluesign®, Green Shape, Groene knop |
| Productserie: | Vaude – Cyclist |
| GTIN’s: | 4062218937048, 4062218937062, 4062218937079, 4062218937116, 4062218937123, 4062218937154 |





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.