Vaude Active 3/4 Fietsbroek Dames – zwart uni
3/4 fietsbroek
- functioneel zitkussen
- ademend, elastisch, sneldrogend
- milieuvriendelijk geproduceerd
3/4 fietsbroek voor universeel gebruik. Deze functionele fietsbroek van milieuvriendelijk, bluesign®-gecertificeerd hoofdmateriaal is het ideale model voor beginners. De naadloze Active Cycling dameszeem biedt uitstekend comfort. Het VAUDE Green Shape label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product gemaakt van duurzame materialen.
Kenmerken van de Vaude Active 3/4 fietsbroek voor dames:
- ergonomische snit
- Beenuiteinden met manchetten van materiaal
- elastische tailleband
- Contrasterende flatlocknaden
Materiaal 80% Polyamide, 20% Elastaan
| Productnaam: | Vaude Active 3/4 Fietsbroek Dames – zwart uni |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU401527 |
| Materiaal: | 80% Polyamide, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Bescherming tegen de zon: | 50 |
| Toepassingsgebied: | Trekking |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C |
| Seizoen: | Zomer |
| Pasvorm: | strak |
| Binnenbeenlengte: | 47cm |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 173g |
| Duurzaamheid: | bluesign®, Green Shape, Groene knop, Fair Wear Foundation |
| GTIN’s: | 4052285877941, 4052285877958, 4052285877965, 4052285877972, 4052285877989, 4052285877996, 4052285878009, 4052285878016, 4062218033337 |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.