Uvex skyryse V Fietsbril – white matt/litemirror silver
Meer beleven. Altijd. In elke situatie.
Hoe warm het ook wordt: optimaal klimaatbeheer en het beste zicht onder alle lichtomstandigheden. uvex skyriyse V met grote, cilindrische, meekleurende uvex variomatic®-spiegelglas. Het past zich binnen enkele seconden automatisch aan de lichtomstandigheden aan en biedt een indrukwekkend gezichtsveld. Bovendien: 100% bescherming tegen UVA-, UVB- en UVC-straling. De speciale brilconstructie zorgt voor een optimale klimaatbeheersing: warmte die zich achter de lens ophoopt, kan via uitsparingen aan de zijkant ontsnappen. Niets stoort de beleving: het lichte montuur zit comfortabel en stevig dankzij verstelbare neuspads en zachte pootjes. uvex skyryse V 窶
Kenmerken van de Uvex skyryse V Fietsbril
- Veilig beschermd: 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming
- Goed zicht: meekleurend, cilindrisch glas met uvex variomatic®-technologie met filtercategorie 1-3
- Stevige pasvorm: verstelbare neuspads en zachte pootjes voor drukvrij draagcomfort
- Vrij zicht: brilconstructie met uitsparingen aan de zijkant voor optimale ventilatie
- Toepassingsgebied: trailbiken, trekking, skiën, mtb, lifestyle, racefiets, stedelijk, wandelen
- Geschikt voor gezichtsvorm: driehoekig gezicht, ovaal gezicht, hoekig gezicht, rond gezicht
- Materiaal montuur: thermoplastisch polyamide (TR 90)
| Productnaam: | Uvex skyryse V Fietsbril – white matt/litemirror silver |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX749215 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Recreatie, Wandelen, Trekking, Wintersport |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Trail |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, meekleurend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 1 – Slecht weer, Categorie 2 – midden, Categorie 3 – zonnig |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 29g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5330888805 |
| brilbreedte: | 147mm |
| Temple Length: | 115mm |
| glasbreedte: | 135mm |
| Lens height: | 54mm |
| GTIN’s: | 4043197387789 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.