Uvex skyryse jr. Fietsbril kinderen – pink-green mattt/mirror pink
Kleine fietsers. Groot fietsplezier.
Bij de uvex skyryse jr. staan optimaal zicht en betrouwbare bescherming voorop. Door het speciale ontwerp van de bril kan de warmte die zich achter het vizier ophoopt, via uitsparingen aan de zijkant ontsnappen. Het grote vizier biedt niet alleen een groter gezichtsveld, maar ook 100% bescherming tegen UVA-, UVB- en UVC-straling. En bij steenslag of een val splintert het breukvaste scherm niet. Ook het draagcomfort komt niets tekort: het lichte montuur zorgt ervoor dat de sportbril goed blijft zitten. uvex skyryse jr. 窶
Kenmerken van de Uvex skyryse jr. Fietsbril voor Kinder
- Veilig beschermd: 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming
- Vrij zicht: brilconstructie met uitsparingen aan de zijkant voor optimale ventilatie
- Extra bescherming: breukvaste glazen
- Aangenaam draagcomfort: lichtgewicht montuur
- Bijzonder geschikt: voor smalle gezichtsvormen en kinderen
- Toepassingsgebied: trailbiken, racefietsen, stedelijk, wandelen
- Geschikt voor gezichtsvorm: driehoekig gezicht, ovaal gezicht, hoekig gezicht, rond gezicht
- Materiaal montuur: polycarbonaat (PC)
| Productnaam: | Uvex skyryse jr. Fietsbril kinderen – pink-green mattt/mirror pink |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX707331 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Recreatie, Wandelen, Trekking |
| Geslacht: | Kinderen |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Brilontwerp: | Smal gezicht, Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 – zonnig |
| Lichttransmissie: | 17% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Roze, Turquoise |
| Gewicht: | 24g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5330763716 |
| brilbreedte: | 134mm |
| Temple Length: | 104mm |
| glasbreedte: | 122mm |
| Lens height: | 50mm |
| GTIN’s: | 4043197382210 |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.