Trek Circuit Softshell Fietsjas Heren – Zwart
De Circuit softshell-jas is een eenvoudige maar hoogwaardige jas die je beschermt tegen de elementen.
Hoogtepunten van het Trek Circuit softshell-jas voor heren
- Het 3-laags softshell materiaal is windafstotend en wordt gekenmerkt door een waterkolom van 8.000 mm en een ademend vermogen van 5.000 mm
- Thermische achterlaag maakt indruk met zijn warmte en ademend vermogen
- Geborstelde thermische voering houdt warmte vast en biedt een hoog draagcomfort
- Drie open achterzakken en extra zakje voor creditcards
- Ritssluiting voor gemakkelijke toegang tot de zakken van je trui
- Een verlengd rugpand biedt voldoende bedekking, zelfs in een voorovergebogen rijpositie
- Nauwsluitende snit voor een slanke pasvorm met genoeg ruimte voor extra kledinglagen
Details van het Trek Circuit softshell-jas voor heren
Het heeft een drielaagse stof die winddicht, waterafstotend en bijzonder ademend is. De geborstelde thermovoering is extreem zacht op de huid en biedt optimale isolatie, terwijl drie open achterzakken de belangrijkste spullen voor de tocht opbergen en een nauwsluitende snit voor een slanke pasvorm voldoende ruimte biedt voor extra kledinglagen.
Materiaal
100% Polyester
76% Polyamide, 24% Elastaan
| Productnaam: | Trek Circuit Softshell Fietsjas Heren – Zwart |
| Fabrikant: | Trek Apparel |
| Artikelnummer: | TRK601960 |
| Materiaal: | 100% Polyester 76% Polyamide, 24% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Ademend vermogen: | 5000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 8000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo, Softshell |
| Temperatuurbereik: | +16°C / +2°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2024 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 601842856536, 601842856581, 601842856628, 601842856543, 601842856512, 601842856574 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.