Sportful Neo 2 Softshell Fietsjas Heren – 625 Deep Bordeaux Red
Een klassiek winterfietsjack met een winddicht membraan aan de voorkant dat maximale warmte en bescherming tegen de wind biedt – precies waar dat het meest nodig is. De elastische, geborstelde stof op de rug zorgt voor de juiste pasvorm en warmtehuishouding, zodat overtollig vocht naar buiten kan verdampen.
Hoogtepunten van het Sportful Neo 2 softshell fietsjack voor heren
- Voorpand, rugpand en mouwen van geborsteld, winddicht polyesterweefsel voor warmte en windbescherming
- Elastische, ademende stof op de rug voor een optimale pasvorm en het afvoeren van overtollig zweet
- 3 klassieke zakken op de rug
- Voorgevormde YKK ritssluiting
Materiaal
Maaterial I: 100% Polyester
Maaterial II: 80% Polyamide, 20% Elastaan
| Productnaam: | Sportful Neo 2 Softshell Fietsjas Heren – 625 Deep Bordeaux Red |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF735744 |
| Materiaal: | Maaterial I: 100% Polyester Maaterial II: 80% Polyamide, 20% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Softshell |
| Temperatuurbereik: | +15°C / +5°C |
| Pasvorm: | gewoon |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 323g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8056006498534, 8056006498541, 8056006498558, 8056006498565 |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.