PEARL iZUMi Commuter Regenbroek Heren 11112403 – zwart – 021
Blijf droog waar je ook gaat fietsen de Commuter Regen Over Broek is ontworpen om met gemak over alledaagse kleding heen te dragen.
Hoogtepunten van de PEARL iZUMi Commuter Regenoverbroek voor heren
- Waterdicht 2.5L membraan voor maximale bescherming tegen regen
- Geen zeem
- Getapete naden voor echt waterdichte bescherming
- PI Dry® C0 technologie voor een PFAS-vrije duurzame waterafstotende werking
- Verlengde YKK ritsen van enkel tot knie voor gemak bij casual kleding
- Drukknoopsluiting met gulp met rits en elastiek achter in de taille
- Kniebeschermer compatibel
- Gemaakt met gerecycled materiaal
- BioViz® krachtige reflecterende elementen die tot 100 meter reiken voor nachtzichtbaarheid
- 85 cm binnenbeenlengte
Details van de PEARL iZUMi Commuter regenbroek voor heren
Krachtige BioViz reflecterende elementen die tot 100 meter ver reiken zitten op de heup en over de hele lengte van de beenrits. De beenrits heeft een verlengde lengte tot onder de knie zodat schoenen er gemakkelijk overheen getrokken kunnen worden. Volledige waterdichte, ademende bescherming met behulp van onze 2.5L WxB membraantechnologie en volledig getapete naadloos. We gebruiken een modern ontwerp met een elastische tailleband aan de achterkant en een standaard knoopsluiting en gulp met rits. Laat de regen je kans om met de fiets te reizen niet bederven voor die fietstocht waarvoor je hebt getraind of je fietstocht naar Ierland.
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | PEARL iZUMi Commuter Regenbroek Heren 11112403 – zwart – 021 |
| Fabrikant: | PEARL iZUMi |
| Artikelnummer: | PLI688915 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Trekking, City |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Eigenschappen: | Waterdicht |
| Pasvorm: | wijd |
| Binnenbeenlengte: | 85cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 240g |
| GTIN’s: | 196907089481, 196907089474, 196907089467, 196907089498, 196907089504 |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.