O’Neal Tsunami Regenbroek – V.18 zwart
Geef slecht weer geen kans! Met de TSUNAMI regenbroek ben je altijd perfect gekleed, zelfs als het buiten nat en donker is. Je kunt rekenen op sterke bescherming, hoog draagcomfort en natuurlijk de beste zichtbaarheid bij slecht licht.
Kenmerken van de O’Neal Tsunami Regenbroek
-
De ultieme bescherming tegen regen – zowel op de fiets als in alle andere situaties
-
3-laags waterdichte, ademende broek met volledig getapete naden
-
10.000 mm waterkolom
-
10.000 g ademend vermogen
-
Zacht materiaal
-
2 volledig waterdichte zijzakken met rits
-
Perfect te combineren met het Tsunami Jacket
Let op: Bij de foto’s vind je een maattabel die je vertelt wat de juiste maat voor jou is.
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | O’Neal Tsunami Regenbroek – V.18 zwart |
| Fabrikant: | O’Neal |
| Artikelnummer: | ONL449522 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Aantal zakken: | 2 |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | wijd |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 318g |
| GTIN’s: | 4046068511351, 4046068511368, 4046068511375, 4046068511382, 4046068511399 |



















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.