Nikwax Base Wash Wasmiddel – 300 ml
Deodoriserend reinigings- en verzorgingsproduct voor synthetisch functioneel ondergoed en vochtafvoerende kleding die naast de huid wordt gedragen.
Kenmerken van het Nikwax Base Wash Wasmiddel – 300 ml
- Deodoriserende reiniger en conditioner voor basislagen
- Reinigt effectief, deodoriseert, versnelt het drogen, verbetert het verkoelende effect
- Vernieuwt de prestaties van je uitrusting voor meer frisheid en comfort
- Aanbevolen voor alle synthetische en vochtafvoerende onderlagen
Waarom functionele basislagen snel drogen en een verkoelend effect hebben
Basislagen zijn ontworpen om naast de huid te worden gedragen en bieden de gebruiker comfort door de lichaamstemperatuur op peil te houden en vocht te reguleren. De gebruikte stoffen hebben een hoog vochttransportvermogen (vocht wordt over een groot gebied verdeeld), zijn sneldrogend en ademend. Het is daarom noodzakelijk om deze eigenschappen te behouden bij het onderhoud van basislagen.
Basislagen moeten goed verzorgd worden om ze in topconditie te houden
Om de functie van onderlagen te behouden, moeten ze met zorg worden gewassen. Het gebruik van conventionele huishoudelijke wasmiddelen of wasverzachters kan de vochtafvoerende eigenschappen beschadigen omdat de stof vocht vasthoudt. Dit leidt tot een verminderde vochttransportcapaciteit en een langzamere droging van de stof. Na verloop van tijd vormen zich bacteriën en lichaamsoliën, vooral in synthetische onderlagen, die vervolgens gaan stinken. Geuren worden niet voldoende verwijderd bij het gebruik van conventionele wasmiddelen of wasverzachters. In plaats daarvan worden ze alleen maar overschaduwd door geuren en krijg je al snel stinkende onderlagen!
Het dragen van een basislaag is goed voor elke actieve buitenmens
Alle actieve mensen zouden onderlagen moeten gebruiken voor een effectieve regulatie van lichaamsvocht en -temperatuur. Wandelaars, hardlopers, fietsers en bergbeklimmers gebruiken basislagen om comfort te behouden tijdens hun activiteiten.
| Productnaam: | Nikwax Base Wash Wasmiddel – 300 ml |
| Fabrikant: | Nikwax |
| Artikelnummer: | NIK120132 |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor |
| Reiniging/onderhoud van textiel: | Functionele kleding |
| Inhoud: | 300ml |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Gewicht: | 320g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 4021573785473 |















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.