FOX Ranger Water MTB Broek Heren – black
Voor je avonturen heb je een broek nodig die je betrouwbaar beschermt tegen nattigheid – met flexibel stretchmateriaal voor maximale bewegingsvrijheid en comfort op de fiets. De Ranger Water regenbroek houdt je droog in uiteenlopende weersomstandigheden en is gemaakt van lichtgewicht, elastisch 2,5-laags materiaal.
Hoogtepunten van de FOX Ranger Water MTB broek voor heren
- Ademende 2,5-laags constructie
- Stretchmateriaal voor meer bewegingsvrijheid en comfort op de fiets
- DWR-coating voor optimale bescherming tegen weer en vuil
- Zakken met ritssluiting voor het veilig opbergen van je essentials
- Race ratelsluiting
Details van de FOX Ranger Water MTB broek voor heren
Met twee zakken met ritssluiting voor je essentials en een race ratelsluiting voor gemakkelijk aan- en uittrekken is dit je perfecte metgezel op de trail. Voor extra bescherming tegen vocht is deze broek gecoat met waterafstotende DWR om water en vuil op het parcours betrouwbaar af te stoten, waardoor hij de perfecte metgezel is voor volledige beenbedekking wanneer je de trails verovert in modder en smeltwater.
Materiaal 82% Polyamide, 12% Elastaan, 6% Polyester
| Productnaam: | FOX Ranger Water MTB Broek Heren – black |
| Fabrikant: | FOX Racing |
| Artikelnummer: | FXO730597 |
| Materiaal: | 82% Polyamide, 12% Elastaan, 6% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Aantal zakken: | 2 |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 5000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| GTIN’s: | 198571025635, 198571025642, 198571025659, 198571025666, 198571025673 |





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.