Endura GV500 Waterdichte Broek Heren – anthracite
Ontwerpfilosofie
GV500 staat voor grindavontuur. Of je nu een casual avondrit maakt of een meerdaagse mountainbiketocht, dit lichtgewicht, waterdichte jack is een absolute must-have. De nieuwe waterdichte GV500-broek biedt perfecte bescherming bij slecht weer. Dankzij hun kleine pakmaat kunnen ze perfect worden opgeborgen als ze niet worden gebruikt.
ExoShell40邃>
De MTR waterdichte broeken hebben een innovatieve 3-laags stof en wegen slechts 70 GSM. Dit maakt de ExoShell40邃²/24h en de hoge waterdichtheid is het extreem fijne, fluorvrije membraan, dat bestaat uit een fijn denier laminaatmateriaal en een geïmpregneerd, gepatenteerd actief ingrediënt dat vocht afvoert.
Kenmerken van de Endura GV500 waterdichte broek
- Waterdicht, zeer ademend 3-laags materiaal met volledig gesealde naadconstructie
- PFC-vrije, duurzame, niet-giftige, waterafstotende afwerking
- Elastische tailleband met vochtafvoerende voering en
- voering en elastisch trekkoord
- Robuust zitvlak
- Reflecterende logo’s
- Wijd openende enkelrits met stormflap en klittenbandsluiting
- ClickFast邃
- Elastische lus voor eenvoudig inpakken of ophangen om te drogen
- Klein pakformaat, ideaal voor meerdaagse avonturen
Materiaal 98% Polyamide, 2% Elastaan
| Productnaam: | Endura GV500 Waterdichte Broek Heren – anthracite |
| Fabrikant: | Endura |
| Artikelnummer: | ERA547565 |
| Materiaal: | 98% Polyamide, 2% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 20000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 40000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 371g |
| Productserie: | Endura – GV500 |
| GTIN’s: | 5056286909020, 5056286909037, 5056286909044, 5056286909051, 5056286909068, 5056286909075, 5056286909082 |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.