Dirtlej Weathershield Waterproof Regenjas – zwart
Een lichtgewicht, waterdicht regenjack en windjack voor regenachtige, natte en koele, winderige dagen. De weathershield waterproof is terug als geavanceerd model met een gerecycled membraan en PFC-vrije DWR.
Opmerking: In de afbeeldingen vind je een maattabel om je te helpen de juiste maat te vinden.
Kenmerken van het Dirtlej Weathershield Waterproof regenjack
- Unisex
- Waterkolom 20.000 mm
- Ademend vermogen 25.000 g/m2/24u
- Lichtgewicht, comfortabel materiaal
- Grote, waterdichte zakken
- Klein pakformaat
- Opbergbare en verstelbare capuchon (past over de helm)
- Lange, schuine mouwen met manchetten
- Grote luchtinlaten
- Reflecterende prints
- Getapete naden
| Productnaam: | Dirtlej Weathershield Waterproof Regenjas – zwart |
| Fabrikant: | Dirtlej |
| Artikelnummer: | DIR722775 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 25000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 410g |
| GTIN’s: | 93149238274, 93149238281, 93149238298, 93149238304, 93149238311, 93149238328 |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.