Dirtlej Edition V2.0 Dirtsuit Kinderen – chili yellow
De dirtsuit kids edition was de eerste regenoverall die speciaal ontworpen is voor de volgende generatie jonge mountainbikers. Nu is hij terug als een geoptimaliseerd model met een beter, robuuster membraan en 100% PFC-vrije DWR.
Kenmerken van de Dirtlej Edition V2.0 dirtsuit voor kinderen
- Waterkolom 20.000 mm
- Ademend vermogen 15.000 g/m2/24u
- 100% PFC-vrije DWR coating
- Ideale bewegingsvrijheid dankzij stretchsegment
- Verstevigde naden & volledig getapete naadconstructie
- 1 zak met ritssluiting
- Luchtinlaten met ritssluiting onder de armen voor temperatuurregeling
- Verstelbare en opbergbare capuchon die geschikt is voor helmen
- Lange, verlengbare benen en robuust buitenmateriaal
- Verstevigd, naadloos zitvlak
- Reflecterende elementen voor betere zichtbaarheid
Details
Het heeft een kindvriendelijke snit die met het kind meegroeit dankzij de verlengbare broekspijpen en doet in niets onder voor zijn grotere tegenhanger: Met zijn robuuste, waterdichte drielaagse membraan is de hoogwaardige dirtsuit gemaakt voor ruwe en natte omstandigheden. Het strategisch geplaatste stretchsegment op de rug zorgt voor een goede bewegingsvrijheid, terwijl volledig getapete en versterkte naden zorgen voor optimale bescherming tegen vocht.
De twee grote luchtinlaten maken het gemakkelijk om de temperatuur te regelen en het pak is comfortabel om lange tijd te dragen. De capuchon, die geschikt is voor helmen, is verstelbaar en kan indien nodig worden opgerold tot een beschermende binnenkraag.
Reflecterende elementen op de rug en benen zorgen voor extra zichtbaarheid van achteren.
Materiaal 93% Polyamide, 7% Polyester
| Productnaam: | Dirtlej Edition V2.0 Dirtsuit Kinderen – chili yellow |
| Fabrikant: | Dirtlej |
| Artikelnummer: | DIR743884 |
| Materiaal: | 93% Polyamide, 7% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Kinderen |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 15000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Pakken & One Piece: | Regenpak |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 1100g |
| GTIN’s: | 764278292979, 764278292986 |



































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.