Dirtlej Core Edition Loose Cut Dirtsuit Heren – midnight/moonlight
Het pak voor het ruige werk – Dirtsuit Core Edition Loose
De “Loose cut” is voor motorrijders die iets meer breedte nodig hebben, maar minder lengte. Het high-performance dirtsuit met zijn drielaagse, robuuste en waterdichte membraan is gemaakt voor de zwaarste omstandigheden. Verschillende luchtinlaten, lange pijpen en een capuchon maken het perfect voor vieze dagen.
Hoogtepunten van het Core Edition Loose Cut Dirtsuit
- Waterdicht dankzij membraan, met waterdichte zakken, getapete naden en DWR-coating
- Robuust, duurzaam buitenmateriaal met stretchsegment & versterkte naden
- Lange pijpen (niet afneembaar)
- Opbergbare capuchon
- Schuine mouwen met manchetten
- Luchtinlaten
- Reflecterende print
Details van het Dirtlej Dirtsuit Core Edition Los
Geen excuses meer
Lange pijpen (niet afneembaar) en de opbergbare capuchon, die een kraag vormt, maken het de perfecte metgezel voor het koude, natte seizoen.
Elke dag rijden
De losse snit is niet beperkend en het waterdichte stretchsegment op de rug zorgt voor volledige bewegingsvrijheid op het parcours.
Materiaal 93% Polyamide, 7% Polyester
| Productnaam: | Dirtlej Core Edition Loose Cut Dirtsuit Heren – midnight/moonlight |
| Fabrikant: | Dirtlej |
| Artikelnummer: | DIR728930 |
| Materiaal: | 93% Polyamide, 7% Polyester |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB, Enduro, Downhill, All-Mountain |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet centrifugeren, Geen droger, Geen wasverzachter |
| Seizoen: | All Season |
| Ademend vermogen: | 15000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 18000mm |
| Eigenschappen: | Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | wijd |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Pakken & One Piece: | Regenpak |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 1560g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 47793430409, 47793430416, 47793430423 |































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.