Alpina Twist Six HR QV Bril – smoke-grey matt/Quattroflex Varioflex mirror rainbow
De Twist-familie gaat een nieuwe generatie in: de zesde. De pasvorm heeft zich bewezen, de look en feel zijn nieuw, modern, stoer en toch licht in constructie. De Twist Six is gemaakt voor iedereen. De trail, gravel, rivier en wandelpaden. De Twist Six is net zo veelzijdig en verrassend als zijn naam.
De Twist Six HR QV is het model met een klassiek half frame en de ALPINA top lenstechnologie QuattroVarioflex (QV). Dit betekent dat de lens sterk contrastverhogend is en automatisch donkerder of lichter wordt. Afhankelijk van de lichtomstandigheden. Volledig automatisch. De Twist Six HR is ook verkrijgbaar met andere technologieën en in een smallere S versie. Altijd inbegrepen: de gepatenteerde zijmontage.
Kenmerken van de Alpina Twist Six HR QV
- Materiaal frame: Thermoplastisch polyamide (TR 90)
- Normen: EN ISO 12312-1:2013 + A1:2015
- Bewezen fit, moderne look
- Sterke contrastverbetering en meekleurend dankzij QuattroVarioflex
- Gepatenteerde helling van de veren om de helling van de lens aan te passen
- Individueel aanpasbaar dankzij koud vervormbare neusvleugels
- 100% UV-A, -B, -C bescherming
- Hydrofoob
- Glazen van hoge kwaliteit, gedecentreerd
| Productnaam: | Alpina Twist Six HR QV Bril – smoke-grey matt/Quattroflex Varioflex mirror rainbow |
| Fabrikant: | Alpina |
| Artikelnummer: | ALP669827 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | meekleurend, spiegelend, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 1 – Slecht weer, Categorie 2 – midden, Categorie 3 – zonnig |
| Lichttransmissie: | 16-43% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 25g |
| brilbreedte: | 140mm |
| Temple Length: | 115mm |
| glasbreedte: | 70mm |
| brugbreedte: | 12mm |
| Lens height: | 42mm |
| GTIN’s: | 4003692321077 |




















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.