Alé Pro Team Summer Fietshandschoenen – Groupama FDJ
Handschoenen met korte vingers in het ontwerp van de Groupama FDJ ploeg.
Hoogtepunten van de Alé Pro Team zomerhandschoenen
- Zweetabsorberende stof
- Thermogripper op de pols
- Palm bescherming
- LaSerCut
Details van de Alé Pro Team Zomer fietshandschoenen
De LaserCut op de vingers en pols maakt de handschoen extreem licht en biedt uitstekende grip en comfort. De handschoen garandeert bescherming en perfecte grip op het stuur. De handpalm is voorzien van antischokgelbescherming en de duim is voorzien van een praktische sponsinzet.
Materiaal
Maaterial I: 100% Polyester
Maaterial II: 80% Katoen, 20% Polyester
Maaterial III: 100% Polyurethaan
Maaterial IV: 81% Polyester, 19% Elastaan
| Productnaam: | Alé Pro Team Summer Fietshandschoenen – Groupama FDJ |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE720703 |
| Materiaal: | Maaterial I: 100% Polyester Maaterial II: 80% Katoen, 20% Polyester Maaterial III: 100% Polyurethaan Maaterial IV: 81% Polyester, 19% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Handschoenbeschermers: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Uitvoering handschoenen: | Korte vingers, gewatteerd |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 40g |
| GTIN’s: | 8055528587306, 8055528587313, 8055528587320, 8055528587337, 8055528587344 |













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.