Alé PR-E Fan FIetsjas Heren – black
De FAN jas biedt warmte, ademend vermogen en waterafstotende eigenschappen.
Hoogtepunten van het Alé PR-E Fan fietsjack voor heren
- Warme, gestructureerde fleece binnenkant voor snel drogen en ademend vermogen
- Body mapping systeem met gedifferentieerde paneelpositionering
- LaserCut manchetten sluiten perfect aan op de polsen
- Aerodynamisch profiel
- Elastische, antislip achterzoom zorgt voor een perfecte pasvorm
- Reflecterende logo’s zorgen voor meer veiligheid in het verkeer
Materiaal
Hoofdmateriaal – buitenkant: 86% Polyester, 14% Elastaan
Hoofdmateriaal – binnenkant: 95% Polyester, 5% Elastaan
Materiaal III: 89% Polyester, 11% Elastaan
Materiaal IV: 90% Polyester, 10% Elastaan
| Productnaam: | Alé PR-E Fan FIetsjas Heren – black |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE737726 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal – buitenkant: 86% Polyester, 14% Elastaan Hoofdmateriaal – binnenkant: 95% Polyester, 5% Elastaan Materiaal III: 89% Polyester, 11% Elastaan Materiaal IV: 90% Polyester, 10% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht, Thermo, Softshell, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +6°C / -3°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 430g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528597541, 8055528597558, 8055528597565, 8055528597572, 8055528597589 |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.