Alé Light Pack Vest Heren – zwart
Light Pack – Fietsgilet voor extra bescherming
Absoluut lichtgewicht! Superhandig en minimaal pakformaat, goed opgeborgen in de jerseyzak, is het winddichte gilet een trouwe metgezel. Of het nu in de zomer is of in de koelere seizoenen, het gilet biedt altijd een extra laag bescherming. Het rugpand van mesh-materiaal is ademend en helpt om vocht snel af te voeren. De gebruikte stof in het nekgedeelte voorkomt dat het gaat “plakken” en verhoogt zo het comfort.
Kenmerken van het windvest voor heren van Alé
- VISLON® YKK ritssluiting
- Met mesh gevoerde kraag
- Elastische siliconenband in de taille
- Inpakbaar in eigen binnenzak
- Pasvorm: Performance
- Materiaal: Pack Alé, Mesh Dragon
Materiaal
Hoofdmateriaal: 100% Polyester
Ruginzet, binnenkraag, binnenzak: 88% Polyester, 12% Elastaan
| Productnaam: | Alé Light Pack Vest Heren – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE570269 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 100% Polyester Ruginzet, binnenkraag, binnenzak: 88% Polyester, 12% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | All Season |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht |
| Temperatuurbereik: | +25°C / +10°C |
| Pasvorm: | strak |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 80g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528219672, 8055528219689, 8055528219696, 8055528219702, 8055528219719 |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.