Alé KLIMATIK Racing Regenvest Heren – zwart
Het technische stretchvest Racing, in slanke pasvorm. Het gebruikte 2L-materiaal, met uitzonderlijke technische eigenschappen, is gecombineerd met een zeer ademend en waterdicht binnenmateriaal en garandeert bescherming bij plotselinge weersveranderingen. De extra DWR-behandeling beschermt tegen vocht en vuil op de weg. De naden zijn tot een minimum beperkt om te voorkomen dat water binnendringt. Ideaal voor alle seizoenen.
Highlights van het Racing regenvest uit de KLIMATIK serie voor heren van Alé
- Siliconen band aan de zoom
- Reflecterende inzetstukken
- DWR waterafstotende behandeling
- Waterdichte en gecoate ritssluiting
- Reflecterende logo’s
- Gedeeltelijk getapete naden
- Cam-Lock ritssluiting
- Ritssluiting met interne beschermende flap
- Pasvorm: Racing
- Materiaal: Idro-Tech 2L
| Productnaam: | Alé KLIMATIK Racing Regenvest Heren – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE605941 |
| Materiaal: | 73% Polyamide, 27% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Waterkolom: | 15000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +18°C / +6°C |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 135g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528198847, 8055528198854, 8055528198861, 8055528207808, 8055528207815 |




































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.