Alé KLIMATIK E. Regenvest Dames – zwart
Een veelzijdig vest gemaakt van een winddicht en regenbestendig membraan dat zeer goed ademend is. De nauwsluitende hoge binnenkraag biedt de rijder de best mogelijke bescherming. De naden en ritssluiting zijn thermo getaped en voorkomen dat wind en water binnendringen.
Highlights van het regenvest uit de KLIMATIK serie voor dames van Alé
- Waterdichte ritssluiting
- Bonded Technology
- Pasvorm: Performance
- Materiaal: Rainshell Antiacqua 2.5
| Productnaam: | Alé KLIMATIK E. Regenvest Dames – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE621182 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 100% Polyamide Zij-inzetstuk: 62% Polyamide, 36% Elastaan, 2% Andere vezels |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | All Season |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Temperatuurbereik: | +35°C / +18°C |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 95g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528206702, 8055528198755, 8055528198762, 8055528198779, 8055528206719 |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.