Alé Flash Sokken Unisex – zwart
Flash – fietssokken voor dames en heren
De sok is gemaakt van Q-SKIN garen. Een polyamidevezel met zilverionen die de verspreiding van bacteriën duurzaam reguleert. De Q-SKIN® vezel is zeer aangenaam op de huid, een hoog ademend vermogen geeft frisheid en zorgt voor hygiëne en comfort.
Kenmerken van de Alé sokken
- 16 cm schacht
- Materiaal: Q-SKIN
Materiaal 96% Polyamide, 4% Elastaan
| Productnaam: | Alé Flash Sokken Unisex – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE519117 |
| Materiaal: | 96% Polyamide, 4% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | All Season |
| Temperatuurbereik: | +30°C / +18°C |
| Soklengte: | medium |
| Uitvoering sokken: | ongevoerd |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart, Bont |
| Gewicht: | 40g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528345081, 8055528345098, 8055528345104 |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.