Alé Estate Zomer Armwarmers Unisex – zwart
Armwarmers voor zomerse fietstochten.
Hoogtepunten van de Alé Estate zomerarmwarmers
- Gemaakt van ultralicht microvezelweefsel
- Zeer licht en anatomisch gevormd
- Gegarandeerd ideale spierondersteuning
- Door de hoge ademende eigenschappen zorgen ze voor een goede vochtregulering tijdens het trainen
- Met UV-bescherming
Materiaal 74% Polyamide, 26% Elastaan
| Productnaam: | Alé Estate Zomer Armwarmers Unisex – zwart |
| Fabrikant: | Alé |
| Artikelnummer: | ALE570307 |
| Materiaal: | 74% Polyamide, 26% Elastaan |
| compressie: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, Allroad / Gravel |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | Zomer |
| Temperatuurbereik: | +25°C / +18°C |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 40g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 8055528228087, 8055528228094, 8055528228100, 8055528228117, 8055528228124 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.