7mesh WK3 Short met Bretels Dames – Zwart
WK3 zit als gegoten, biedt volledige bewegingsvrijheid en ondersteuning waar het belangrijk is, dankzij een prachtig patroon dat de heupen en buik respecteert. Naden en randen zijn zo geplaatst en gevouwen dat ze gevoelige zones niet raken. WK3 biedt precies de juiste hoeveelheid comfort, uur na uur, dankzij de pluchen perfectie van een op maat gemaakt Elastic Interface zitkussen met hoge dichtheid en zachte, huidvriendelijke stoffen.
En als je even moet pauzeren, helpt PULL2P je om te pauzeren in de buitenlucht zonder dat je je bovenlaag hoeft uit te trekken – dankzij slim geplaatste zij-slab straps en een zeer intelligente snit. Naadloos gesneden randen op de benen maken een einde aan overijverig vastgrijpen en verlengen de stof van het koerslichaam naar de zomen om een evenwichtig, taps toelopend gevoel te bevorderen zonder de dijen te beperken.
Kenmerken van de 7Mesh WK3 dames koersbroek
- Pull2P configuratie voor ongecompliceerde pauzes
- Constructie met schone afwerking
- Zijdeachtige microvezel tailleband met open mesh bovenkant
- Performance space zeem voor dames met verhoogde schuimdichtheid
- 30 mm zachte, elastische bib-bandjes
- Zuiver gesneden zoom met siliconen grippers
- Reflecterend logo
- Bluesign®-gecertificeerde stof
- Oeko-Tex® Standaard 100 gecertificeerde stof
- Gerecyclede zitkussenstof
Materiaal 78% Polyamide, 22% Elastaan
| Productnaam: | 7mesh WK3 Short met Bretels Dames – Zwart |
| Fabrikant: | 7mesh |
| Artikelnummer: | SME479748 |
| Materiaal: | 78% Polyamide, 22% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C |
| Seizoen: | All Season |
| Pasvorm: | strak |
| Binnenbeenlengte: | 22.5cm |
| Zitkussen Naam: | Performance Space |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 191g |
| Duurzaamheid: | bluesign®, STANDARD 100 by OEKO-TEX® |
| GTIN’s: | 881729035098, 881729035081, 881729035074, 881729035067 |


























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.