7mesh TK1 Trimmable Broek met Bretels Dames – Zwart
Behaaglijk geborsteld fleece, een premium Perfomance Force zeem, twee zakken en een comfortabele pasvorm – TK1 is de ultieme winterbroek voor op de weg.
De TK1 Tight is 7mesh’s warmste en meest beschermende thermische beenmode. Een DWR Vuelta waterdichtheid aan de buitenkant voert vocht af, terwijl geborsteld fleece absoluut comfort biedt. TK1’s Performance Force zitkussen, aangepast aan de vrouwelijke anatomie, heeft een multidirectionele kromming die de anatomische pasvorm en stabiliteit in het zadel verbetert, terwijl de air-mapping constructie de luchtdoorlatendheid van het kussen vergroot om de temperatuur te reguleren en vocht af te voeren.
De tight heeft spanningsvrije en elastische banden en het 7 mesh Anything Series opbergsysteem met twee zakken voor maximale veelzijdigheid. Grote reflecterende details zorgen voor zichtbaarheid op de weg. Voor het eerst geïntroduceerd op de 7mesh Thunder Pants, kunt u ook de zomen van de TK1 bib shorts inkorten tot de lengte die bij u past.
Kenmerken van de 7mesh TK1 Trimmable koersbroek
- 2 zak systeem, compatibel met overbroek
- Individueel in te korten zoom
- Pull2P-configuratie voor ongecompliceerde rustpauzes
- 30 mm zachte, elastische bib-bandjes
- Clean Finish-constructie
- Grote reflecterende details
- Zuiver gesneden beenzoom
- Voorgevormde benen
Knippen gemakkelijk gemaakt
Draag de Seymour Tights thuis en ontdek eerst of u de juiste maat heeft besteld. Zo ja, stap dan op uw fiets, maak een ritje en noteer hoeveel u eventueel moet inkorten. De beste manier om de zoom in te korten is met een scherpe schaar net onder de markering. Zorg ervoor dat u er niet doorheen knipt.
Let op: Panty’s die op maat zijn geknipt kunnen niet worden geruild!
Materiaal 85% Polyamide, 15% Elastaan
| Productnaam: | 7mesh TK1 Trimmable Broek met Bretels Dames – Zwart |
| Fabrikant: | 7mesh |
| Artikelnummer: | SME543541 |
| Materiaal: | 85% Polyamide, 15% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Aantal zakken: | 3 |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger |
| Seizoen: | Winter |
| Eigenschappen: | Bescherming tegen vocht, Thermo |
| Pasvorm: | strak |
| Binnenbeenlengte: | 73.5cm |
| Zitkussen Naam: | Elastic Interface Women’s Performance Force |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 249g |
| GTIN’s: | 881729046513, 881729046506, 881729046490, 881729046483 |





































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.