2XU Aero Hex Sleeved Trisuit Heren – zwart/wit
Met geavanceerde spierondersteuning om vermoeidheid te minimaliseren en superieure aerodynamische en ventilatietechnologieën is het Aero Hex Sleeved Trisuit het ideale trisuit voor je volgende wedstrijd.
Hoogtepunten van het 2XU Aero Hex Sleeved Trisuit voor heren
- Trisuit met korte mouwen
- Ergonomisch gevormd en nauwsluitend zonder kreuken
- Lichtgewicht, flexibel PWX ondersteunt de spieren van het onderlichaam
- SBR HEX op de armen, schouders en zijkanten ruwt de luchtstroom op om luchtweerstand te verminderen en het ademend vermogen te verbeteren
- SBR SKIN 235gsm stretch ASKIN voert zweet af van het bovenlichaam om je droog en koel te houden
- Gusset van stretchgaas onder de armen verhoogt de flexibiliteit tijdens het zwemmen
- Grote kangoeroezak middenachter met toegang van bovenaf
- Ritssluiting over de hele lengte voor gemakkelijke pitstops tijdens de race
- TMF® Aero Tri zitkussen met dicht schuim
- Korte beenlengte (9″ / 22,9 cm) met 65 mm siliconen beenlussen
- Dit kledingstuk bevat gerecycled garen
| Productnaam: | 2XU Aero Hex Sleeved Trisuit Heren – zwart/wit |
| Fabrikant: | 2XU |
| Artikelnummer: | XXU710166 |
| Materiaal: | Maaterial I: 82% Polyester, 18% Elastaan Maaterial II: 92% Polyester, 8% Elastaan Maaterial III: 65% Polyamide, 35% Elastaan |
| compressie: | ja |
| Zitkussen: | ja |
| Activiteit: | Triatlon |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Geen wasverzachter, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Pasvorm: | strak |
| Binnenbeenlengte: | 22.9cm |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Zitkussen Naam: | TMF® Aero Tri |
| Pakken & One Piece: | Trisuit |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 350g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| GTIN’s: | 9359420066297, 9359420066303, 9359420066310, 9359420066327 |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.