100% Norvik Bril – Soft Tact Crystal Black – HiPER Crimson Silver Mirror | Clear
Geïnspireerd door stijlvolle raceontwerpen uit het verleden en boordevol moderne innovatie, maakt de nieuwe NORVIK gebruik van de nieuwste technologieën en functies om in elke situatie te presteren. Uitgerust met afneembare zijschermen voor extra bescherming tegen de elementen, biedt de NORVIK grenzeloze prestaties onder alle omstandigheden.
Kenmerken van de 100% Norvik-bril
- Ontworpen in Californië
- Ultra HD-glazen van breukvast, schokbestendig polycarbonaat
- Verkrijgbaar met contrastversterkende HiPER®-lens
- Glazen met kras-, water- en olieafstotende coating
- 100% UV-bescherming (UV400)
- Duurzaam, flexibel, lichtgewicht TR90-frame
- Ultra-Grip-neuspads en pootuiteinden voor een stevige pasvorm
- Afneembare zijbeschermers voor extra bescherming
- De inhoud van de levering bevat een hardcase etui, een microvezel reinigingsdoekje, heldere vervangende glazen en extra alternatieve neuspads
| Productnaam: | 100% Norvik Bril – Soft Tact Crystal Black – HiPER Crimson Silver Mirror | Clear |
| Fabrikant: | 100% |
| Artikelnummer: | OHP577809 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Trailrunning |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Allroad / Gravel |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, antibeslagbescherming, helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) – donker/窶冱 nachts ), Categorie 2 – midden |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 24% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| brilbreedte: | 147mm |
| Temple Length: | 129mm |
| glasbreedte: | 74mm |
| brugbreedte: | 7mm |
| Lens height: | 55mm |
| GTIN’s: | 196261017441 |













Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.