Zimtstern Boltz Packbare Regenjas Heren – Gun Metal
Dankzij het waterdichte 2,5-laags materiaal en de getapete naden houdt de Boltz regenjas je zelfs bij zware regen droog. Met zijn kleine pakvolume is de Boltz gemakkelijk op te bergen.
Kenmerken van het Zimtstern Boltz packable regenjack voor heren
- Lichtgewicht materiaal met 2,5 lagen
- Winddicht, waterdicht 10.000 mm; ademend 10.000 g / m² / 24h
- Alle naden getapet
- Grote borstzak waarin de jas kan worden opgeborgen
- Reflecterende logo-opdrukken
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | Zimtstern Boltz Packbare Regenjas Heren – Gun Metal |
| Fabrikant: | Zimtstern |
| Artikelnummer: | ZIM590597 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Seizoen: | Zomer |
| Ademend vermogen: | 10000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan |
| Pasvorm: | gewoon |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 324g |
| GTIN’s: | 4251702328466, 4251702328473, 4251702328480 |


















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.