Velocio Ultralight MTB-short voor heren – Charcoal
De Ultralight TRAIL Short verdwijnt tijdens het fietsen, voor een ongeëvenaarde ervaring tijdens urenlange mtb-ritten in de zomer.
Gemaakt voor ritten die afwisselen tussen ruige afdalingen en zware beklimmingen. De Ultralight TRAIL Short combineert een lichtgewicht stretchstof met een gestroomlijnde driedimensionale pasvorm voor een hele dag fietsen in de zomerse hitte.
De Ultralight TRAIL Short is gemaakt met minimale naden, lichtgewicht materialen en een lange levensduur om te voldoen aan de eisen van trailrijden. De short is gemaakt om goed te combineren met onopvallende kniebeschermers en is comfortabel wanneer trails steil en technisch worden, zowel bergop als bergaf.
Kenmerken van de Velocio Ultralight mtb-short voor heren
- Binnenbeenlengte van 13,5 inch (34 cm) bij maat medium. Binnenbeenlengte kan per maat 1,5 inch (3,8 cm) naar boven of beneden worden aangepast
- gestroomlijnde, moderne pasvorm, met voorgevormd 3D-patroon voor uitzonderlijke trapprestaties
- ultralichte stretchstof, geweven in Italië: 115 g/m² dubbel geweven
- minimale naden en geavanceerd patroon verbeteren het comfort en verminderen het aantal zwakke punten
- Lasergesneden en gelijmde ritszakken, zo geplaatst dat beweging van de inhoud en mogelijke impact tot een minimum worden beperkt
- ontworpen om goed te combineren met onopvallende kniebeschermers
- PFAS-vrij DWR-behandeld
Materiaal 79% Polyamide, 21% Elastaan
| Productnaam: | Velocio Ultralight MTB-short voor heren – Charcoal |
| Fabrikant: | Velocio |
| Artikelnummer: | VEO765305 |
| Materiaal: | 79% Polyamide, 21% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen droger, Alleen met gelijkaardige kleuren wassen, Niet bleken |
| Seizoen: | Zomer |
| Eigenschappen: | Bescherming tegen vocht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Binnenbeenlengte: | 34cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 175g |
| GTIN’s: | 710579920714, 710579920707, 710579920691, 710579920721 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.