Velocio One Jersey Heren – Pale Aqua
De alleskunner, specialist in lunchritten, avondpeloton, werkpaard voor weekendstrijders. Het ONE Shirt van Velocio is ontworpen voor veelzijdigheid tijdens elke korte tot middellange rit.
Kenmerken van het Velocio One shirt voor heren
- technische veelzijdigheid voor dagelijks fietsen
- specifieke pasvorm per maat, plooit of knelt niet tijdens het fietsen
- gemaakt van gerecycled oceaanafval
- lichtgewicht constructie biedt een evenwicht tussen compressie en ademend vermogen voor korte en middellange ritten van korte en middellange lengte
- ontwerp met zakken die niet sagen houdt je spullen op hun plaats
- zomer constructie biedt bescherming tegen de zon
Prestaties op de fiets
Het ONE Shirt is ontworpen om goed te passen op de fiets, van het patroon op de schouders tot de lengte van het shirt. Elke steek en elk paneel is zo gemaakt dat het niet gaat plooien of knellen.
Alle situaties
Door gerecycled polyester te combineren met een technische constructie ontstaat een shirt dat geschikt is voor verschillende omstandigheden en afstanden. Het is het ONE shirt voor dagelijks gebruik.
Geschikt voor bagage
Drie zakken aan de onderrug zijn verstevigd om sag te voorkomen en de inhoud op zijn plaats te houden. Er is ruimte voor de grootste telefoons, lichtgewicht jassen en voedingssupplementen voor tijdens het fietsen.
Materiaal 87% Polyester, 13% Elastaan
| Productnaam: | Velocio One Jersey Heren – Pale Aqua |
| Fabrikant: | Velocio |
| Artikelnummer: | VEO722433 |
| Materiaal: | 87% Polyester, 13% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen droger, Alleen met gelijkaardige kleuren wassen, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Temperatuurbereik: | +16°C / +26°C |
| Pasvorm: | strak |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Turquoise |
| Gewicht: | 175g |
| GTIN’s: | 710579892158, 710579892141, 710579892134, 710579892165 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.