Velocio Alpha Zero Vest Heren – Zwart
Met het weerbestendige Alpha Zero vest, dat is voorzien van lichtgewicht Alpha Direct isolatie, blijf je zelfs bij lage temperaturen warm.
Het seizoen uitdagen
Het is donker. Het is koud. Het is tijd om te rijden. Het Alpha Zero vest combineert een waterdicht, ademend buitenmateriaal met geïntegreerde Alpha isolatie tot ons warmste gilet ooit.
Geïnspireerd door de Alpen
Elke winter waagt een selecte groep mensen zich in de meest extreme omstandigheden. Deze backcountry skiërs en bergbeklimmers gebruiken bijna uitsluitend een geavanceerd meerlagensysteem om de elementen te trotseren. Het Alpha Zero vest is geïnspireerd op deze bergbeklimmers en combineert zeer technische Polartec lagen in één diep winters vest.
Sub Zero isolatie
Polartec Alpha Insulation is een zeer efficiënte adaptieve breitechnologie die ongelooflijk licht is. Alpha Insulation is aangebracht aan de voorkant van het Alpha Zero vest en regelt de warmte op de koudste dagen en tijdens de zwaarste inspanningen.
Ontwikkeld zonder PFAS
Chemicaliën voor de eeuwigheid hebben geen introductie nodig, ze hebben een uitgang nodig. Van de DWR-afwerking tot het waterdichte en ademende membraan, het Alpha Zero Vest is ontworpen zonder PFAS.
Bescherming op biologische basis
Het Alpha Zero Vest maakt gebruik van Polartec’s Power Shield Pro membraan om water en wind buiten te houden en toch ademend te blijven. Nog belangrijker is dat het gemaakt is van Biolon nylon, een plantaardig alternatief dat de koolstofvoetafdruk met 50% vermindert in vergelijking met puur nylon. En natuurlijk is het ontworpen om PFAS-vrij te zijn.
Een decennium in de maak
De pasvorm is gedurende tien jaar van testen, feedback en herzieningen verfijnd. Het resultaat is een driedimensionaal patroon waarbij elke naad en elk stofelement zorgvuldig gepositioneerd is om gestroomlijnd en stil te zijn op de weg zonder de bewegingsvrijheid te beperken. In de praktijk is het Alpha Zero vest een compleet laagjessysteem in één kit. De combinatie van Alpha isolatie en Power Shield Pro maakt het het meest geavanceerde winter vest op de markt.
Hoe te dragen
Technische details, betere stoffen, milieuvriendelijke garens – dit mag allemaal waar zijn, maar waar dient het vest eigenlijk voor als het erop aankomt?
-1ºC tot 7ºC
Voor zware ritten en hoge prestaties waarbij het warm houden van je lichaam essentieel is. Voor lange winterkilometers, zelfs in de donkerste maanden.
Kenmerken van het Velocio Alpha Zero vest voor heren
- Combineert onderzoek en ontwikkeling van de softshell- en Alpha-modellen van vorig seizoen
- Alpha Direct isolatie – zeer ademend met een uitzonderlijke verhouding tussen gewicht en warmte
- Warm, lichtgewicht en beschermend vest om het ruiterseizoen te verlengen tot in de vroege winter
- Polartec Power Shield buitenmateriaal is water- en winddicht
- Gestroomlijnde snit minimaliseert lawaai op de weg
- 20K waterdicht / 20K ademend
- Extreem waterdicht, extreem ademend, 48% membraan op biologische basis
- Ontwikkeld zonder PFAS
Materiaal 53% Polyamide, 47% Polyester
| Productnaam: | Velocio Alpha Zero Vest Heren – Zwart |
| Fabrikant: | Velocio |
| Artikelnummer: | VEO739908 |
| Materiaal: | 53% Polyamide, 47% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend, 2-Way Zipper |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Ademend vermogen: | 20000g/m²/24h |
| Waterkolom: | 20000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Thermo, Membraan |
| Temperatuurbereik: | -1°C / +7°C |
| Pasvorm: | Race Fit |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 175g |
| GTIN’s: | 710579906312, 710579906305, 710579906299, 710579906329 |





























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.