Vaude Luminum Regenbroek Dames – neongeel
Regenbroek voor dames met speciale aandacht voor hoge zichtbaarheid
- waterdicht, winddicht en ademend
- Kan ook met schoenen gedragen worden
- Hoofdmateriaal gemaakt van gerecycled polyester
Zichtbaarheid en regenbescherming – TÜV-gecertificeerd volgens DIN EN 17353:2020-11!
Deze fietsregenbroek voor dames kan snel en gemakkelijk worden aangetrokken dankzij de wijd openende ritsen aan de zijkanten en biedt bescherming tegen regen, wind en vuil. De felle kleur en reflecterende elementen van de Luminum fietsregenbroek voor dames verhogen de zichtbaarheid overdag en ’s nachts aanzienlijk.
Deze eigenschappen maken de Luminum regenbroek voor dames de ideale metgezel voor woon-werkverkeer of fietstochten op natte en koude dagen. Anatomisch voorgevormde kniestukken en de elastische tailleband met verstelbaar trekkoord zorgen voor optimaal comfort, terwijl de beenwijdte kan worden aangepast met klittenband om contact met de ketting te voorkomen.
Naast het waterdichte membraan heeft de buitenstof van de Luminum regenbroek voor dames een PFC-vrije Eco Finish water- en vuilafstotende afwerking.
Kenmerken van de Vaude Luminum regenbroek voor dames:
- 2-laags broek
- Lange zijrits voor gemakkelijk aantrekken
- Voorgevormde knieën, elastische tailleband met koord
- Verstelbare zoomwijdte met klittenband en rits
- Gedeelde voering, bovenste deel van mesh, onderste deel van taffeta
- reflecterende elementen
Materiaal
Hoofdmateriaal: 100% Polyester
Membraan: 100% Polyurethaan
Versteviging: 100% Polyamide
| Productnaam: | Vaude Luminum Regenbroek Dames – neongeel |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU731166 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 100% Polyester Membraan: 100% Polyurethaan Versteviging: 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Membraan, Hi-Vis / Reflecterend |
| Pasvorm: | gewoon |
| Binnenbeenlengte: | 83cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Geel, Neon, Reflecterend |
| Gewicht: | 406g |
| Duurzaamheid: | Green Shape, Groene knop |
| GTIN’s: | 4067729076835, 4067729076859, 4067729076873, 4067729076880, 4067729076903, 4067729076927 |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.