Vaude Fluid Full-Zip Regenbroek Dames – Regular- zwart
Multifunctionele regenbroek voor dames
- waterdicht, winddicht en ademend
- met doorlopende ritssluiting aan de zijkant
- milieuvriendelijk geproduceerd
De klassieke regenbroek. De 2-laags regenbroek met mesh voering kan snel worden aangetrokken en beschermt je effectief tegen regen en vuil. Met klittenband kun je de wijdte van de pijpen aanpassen. Met een ritssluiting over de hele lengte aan de zijkant. Dit product is gemaakt met Eco Finish, een milieuvriendelijke waterafstotende afwerking zonder fluorkoolstoffen (PFC). Het VAUDE Green Shape label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product gemaakt van duurzame materialen.
Kenmerken van de Vaude Fluid Full-Zip Regenbroek voor dames:
- 2-laags broek
- voorgevormde knieën
- Deelbare, overdekte ritssluiting over de hele lengte
- elastische tailleband
- verstelbare manchetten met klittenband
- gedeelde voering, bovenste deel van mesh, onderste deel van tafzijde
- reflecterende elementen
Materiaal
Hoofdmateriaal: 100% Polyester
Voering: 100% Polyamide
| Productnaam: | Vaude Fluid Full-Zip Regenbroek Dames – Regular- zwart |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU115126 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 100% Polyester Voering: 100% Polyamide |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen, Outdoor, Wandelen, Trekking |
| Geslacht: | Dames |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C |
| Seizoen: | All Season |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Waterdicht |
| Pasvorm: | gewoon |
| Binnenbeenlengte: | 82cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 355g |
| GTIN’s: | 4021573601070, 4021573601087, 4021573601094, 4021573601100, 4021573601063, 4021573601117, 4021573601124, 4052285458492 |




























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.