Vaude Drop Short Heren – zwart uni
Sportieve regenbroek voor op de fiets
- waterdicht, winddicht en ademend
- Lichtgewicht en inpakbaar
- klimaatneutraal gecompenseerd; milieuvriendelijk geproduceerd
Regenbescherming gemakkelijk gemaakt. Gemaakt van bluesign®system-gecertificeerd materiaal, zijn deze regenbroeken lichtgewicht en klein op te vouwen. Drop-Stop: De ademende actieve Ceplex-technologie biedt regendruppels een stevige verdediging! Dit product is gemaakt met Eco Finish, een milieuvriendelijke waterafstotende afwerking zonder fluorkoolstoffen (PFC).
Het VAUDE Green Shape label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product gemaakt van duurzame materialen.
Kenmerken van de Vaude Drop Shorts Heren:
- 2,5-laags broek
- Antislip achterkant
- met pakzak
- Stretch inzetstukken
- Versteviging zitvlak van 3-laags materiaal
- Tailleband met elastisch trekkoord
- Verstelbare beenmanchetten
- Reflecterende elementen op voor- en achterkant
Materiaal
100% Polyamide
100% Polyurethaan
| Productnaam: | Vaude Drop Short Heren – zwart uni |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU705373 |
| Materiaal: | 100% Polyamide 100% Polyurethaan |
| compressie: | nee |
| Zitkussen: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C |
| Seizoen: | All Season |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht |
| Pasvorm: | wijd |
| Binnenbeenlengte: | 33.5cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 121g |
| GTIN’s: | 4067729044711, 4067729044742, 4067729044773, 4067729044797, 4067729044827 |



























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.