Vaude Cyclist Parka Gewatteerd Heren – dark sea uni
Best gekleed om door de stad te fietsen. Deze warme winterjas – gevoerd met lichte, functionele PrimaLoft® Black Eco-vulling – is een echte allrounder. Dankzij het Ceplex Active® membraan is zijn eigenaar in de herfst en winter betrouwbaar beschermd bij grillig weer. Dankzij de tweewegrits aan de voorkant en een split aan de achterkant is het comfortabel om te dragen naar kantoor of naar een vergadering met vrienden. Een comfortabele, onderhoudsvriendelijke herenwinterjas met een binnenzak, twee buitenzakken met rits, in de breedte verstelbare capuchon en verborgen reflecterende elementen die zichtbaar worden wanneer dat nodig is.
Deze jas voor woon-werkverkeer en vrije tijd is gemaakt met Eco Finish milieuvriendelijk waterafstotend materiaal zonder fluorkoolstoffen (PFC). Het VAUDE Green Shape label staat voor een milieuvriendelijk, functioneel product gemaakt van duurzame en bluesign® gecertificeerde materialen.
Kenmerken van de Vaude Cyclist gewatteerde parka:
- 2-laags materiaal
- voorgevormde huls
- 2 voorzakken met rits
- 1 binnenzak
- 2-weg ritssluiting met voorflap aan één kant
- Gedeeltelijk elastische manchetten
- Bijgevoegde, verstelbare capuchon
- Split aan de achterkant
- Reflecterende elementen
| Productnaam: | Vaude Cyclist Parka Gewatteerd Heren – dark sea uni |
| Fabrikant: | Vaude |
| Artikelnummer: | VAU596864 |
| Materiaal: | 100% Polyester 100% Polyurethaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | ja |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch, Gerecycleerd materiaal |
| Wasbaarheid: | 30 °C |
| Seizoen: | Winter |
| Isolatie: | Synthetische vezels |
| Waterkolom: | 10000mm |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Waterdicht, Thermo |
| Pasvorm: | gewoon |
| Ruglengte: | 87cm |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Blauw |
| Gewicht: | 924g |
| Duurzaamheid: | bluesign®, Green Shape, Groene knop |
| Productserie: | Vaude – Cyclist |
| GTIN’s: | 4062218423497, 4062218423442, 4062218423459, 4062218423466, 4062218423473, 4062218423480 |

































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.