Uvex vectiv set Fietsbril – cranberry transparent matt/mirror rose
De sport verandert. Het weer verandert. Het heldere zicht blijft.
De uvex vectiv set is voor iedereen die een bril nodig heeft die alles aankan. Veelzijdig, robuust en dankzij de verwisselbare glastechnologie moeiteloos aan te passen aan wisselende lichtomstandigheden. Een helder glas met filtercategorie 0 en een glas met filtercategorie 3 garanderen optimaal zicht en 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming bij alle weersomstandigheden. Zachte neuspads en zachte pootjes zorgen voor een veilige, comfortabele pasvorm. Bescherming tegen zon, wind, stof en insecten 窶én bril. Twee glazen. Alle sporten. uvex vectiv set.
Kenmerken van de Uvex vectiv set Fietsbril
- Veilig beschermd: 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
- Helder zicht: inclusief verwisselbare heldere glazen
- Drukvrije pasvorm: zachte neuspads en zachte pootjes
- Goed beschermd: inclusief brillenkoker
- Toepassingsgebied: trailbiken, trekking, skiën, mtb, hardlopen/joggen, racefiets, stedelijk, wandelen
- Geschikt voor gezichtsvorm: driehoekig gezicht, ovaal gezicht, hoekig gezicht, rond gezicht
- Materiaal montuur: thermoplastisch polyamide (TR 90)
- Filtercategorie: Cat. 3 / Cat. 0 (verwisselbaar vizier)
| Productnaam: | Uvex vectiv set Fietsbril – cranberry transparent matt/mirror rose |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX749256 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Recreatie, Wandelen, Trekking, Wintersport |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Trail |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, helder, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 0 (transparant) – donker/窶冱 nachts ), Categorie 3 – zonnig |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 24g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5340052216 |
| brilbreedte: | 145mm |
| Temple Length: | 126mm |
| glasbreedte: | 74mm |
| Lens height: | 47mm |
| GTIN’s: | 4043197395715 |


































Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.