Uvex sportstyle 237 Bril – clear/mirror silver
Hij beschermt, past perfect en ziet er echt goed uit – de uvex sportstyle 237 met zijn cilindrische gespiegelde glazen pronkt met zijn unieke en ultracoole look. Absoluut een zonnebril met persoonlijkheid.
Kenmerken van de uvex sportstyle 237 bril
- uvex supravision® Technologie
- Verstelbare zachte neuskussentjes
- Zachte veren
- 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
- gemakkelijk schoon te maken
uvex supravision®
De uvex supravision® coating zorgt voor mistvrij zicht zonder de optische kwaliteit van het brillenglas aan te tasten. Het glas blijft twee keer zo lang mistvrij als de norm voorschrijft.
- 200 % anticondens (vergeleken met de standaard)
- Splintervrij voor maximale bescherming
- 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
| Productnaam: | Uvex sportstyle 237 Bril – clear/mirror silver |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX707345 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 12% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Transparant |
| Gewicht: | 30g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5330589116 |
| Productserie: | Uvex – Sportstyle |
| brilbreedte: | 147mm |
| Temple Length: | 114mm |
| glasbreedte: | 67mm |
| brugbreedte: | 18mm |
| Lens height: | 55mm |
| GTIN’s: | 4043197382852 |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.