Uvex sportstyle 235 Bril – smoke transparentt/mirror red
Compromisloze topper met gespiegelde XXL-lens voor een helder zicht in elke richting.
De uvex sportstyle 235 zonnebril combineert een sportief, opvallend design met overtuigende functionaliteit. Het progressieve oversized schild scoort met uvex supravision® antifog coating en biedt 100% bescherming tegen schadelijke UV-stralen. De enorme oversized lens is ontworpen om een maximaal lateraal en verticaal gezichtsveld te garanderen. Het neuskussentje kan worden aangepast voor een optimale pasvorm.
Kenmerken van de uvex sportstyle 235 bril
- uvex supravision® technologie: de uvex supravision® coating zorgt voor mistvrij zicht zonder de optische kwaliteit van de lens aan te tasten.
- Gemakkelijk schoon te maken kraleneffect
- Verstelbare zachte neuskussentjes
- Zachte slapen
- 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
| Productnaam: | Uvex sportstyle 235 Bril – smoke transparentt/mirror red |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX707335 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | MTB |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 2 – midden |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 24% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs, Transparant |
| Gewicht: | 30g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5330039116 |
| Productserie: | Uvex – Sportstyle |
| brilbreedte: | 147mm |
| Temple Length: | 104mm |
| glasbreedte: | 140mm |
| brugbreedte: | 20mm |
| Lens height: | 54mm |
| GTIN’s: | 4043197382814 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.