Uvex sportstyle 233 P Bril – black matt/mirror green
De uvex sportstyle 233 P bril is een sportieve allrounder.
Afleidende reflecties en verblindend licht maken geen kans tegen de uvex sportstyle 233 P zonnebril . Dankzij de uvex polavision®-technologie beschermt de veelzijdige multisportbril tegen reflecties en verblinding en voorkomt op betrouwbare wijze vermoeide ogen. De uvex sportstyle 233 P heeft zachte pootuiteinden en garandeert honderd procent bescherming tegen schadelijke UV-stralen.
Kenmerken van de uvex sportstyle 233 P bril
- uvex polavision® technologie: betrouwbare bescherming tegen reflecties en verblinding: polavision® lenzen absorberen diffuus licht en beschermen de ogen tegen overbelasting.
- Zachte neuskussentjes
- Zachte veren
- 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
| Productnaam: | Uvex sportstyle 233 P Bril – black matt/mirror green |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX707333 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met dubbele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, gepolariseerd, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 9-18% |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 28g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5320972270 |
| Productserie: | Uvex – Sportstyle |
| brilbreedte: | 133mm |
| Temple Length: | 132mm |
| glasbreedte: | 63mm |
| brugbreedte: | 16mm |
| Lens height: | 41mm |
| GTIN’s: | 4043197382067 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.