Uvex skyryse Fietsbril – white matt/mirror gold
Meer stijl. Meer beleven.
De uvex skyryse staat voor optimaal zicht en een opvallende stijl, zelfs bij intensieve outdooractiviteiten. De grote cilindrische spiegelglazen bieden niet alleen een indrukwekkend gezichtsveld, maar beschermen ook veilig tegen zonlicht met een 100% UVA-, UVB- en UVC-filter. Door het speciale ontwerp van de bril kan de warmte die zich achter de lens ophoopt via zijopeningen ontsnappen 窶
Kenmerken van de Uvex skyryse Fietsbril
- Veilig beschermd: 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming
- Vrij zicht: brilconstructie met zijdelingse uitsparingen voor optimale ventilatie
- Stevige pasvorm: verstelbare neuspads zorgen voor een optimale pasvorm
- Aangenaam draagcomfort: zachte pootjes zorgen voor drukvrij draagcomfort
- Toepassingsgebied: trailbiken, trekking, skiën, mtb, lifestyle, racefiets, stedelijk, wandelen
- Geschikt voor gezichtsvorm: driehoekig gezicht, ovaal gezicht, hoekig gezicht, rond gezicht
- Materiaal montuur: thermoplastische elastomeren (TPR)
| Productnaam: | Uvex skyryse Fietsbril – white matt/mirror gold |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX749212 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Recreatie, Wandelen, Trekking, Wintersport |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Trail |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 – zonnig |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 29g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5330898816 |
| brilbreedte: | 147mm |
| Temple Length: | 115mm |
| glasbreedte: | 135mm |
| Lens height: | 54mm |
| GTIN’s: | 4043197390529 |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.