Uvex sequenze Fietsbril – clear/mirror pink
Fiets. Hardlopen. Wandelen. uvex sequenze 窶
Het gespiegelde panoramische scherm vermindert verblinding, zelfs bij fel zonlicht, zorgt voor heldere contrasten en biedt een breed gezichtsveld zonder vervormingen, ook aan de randen. Een ander voordeel van het grote scherm: het biedt betrouwbare bescherming tegen wind en blokkeert 100% van de schadelijke UV-straling. Dankzij de uvex supravision®-glastechnologie met anti-fog coating en indirecte glasventilatie blijft het zicht altijd helder 窶
Kenmerken van de Uvex sequenze Fietsbril
- Veilig beschermd: 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming tot 400 nm
- Extra bescherming: spiegelende lens reflecteert infraroodstraling op betrouwbare wijze
- Condensvrij zicht: uvex supravision®-glastechnologie met anti-fog coating
- Eenvoudig te reinigen dankzij de speciale coating van het lensoppervlak: vocht of vingerafdrukken kunnen gemakkelijk worden verwijderd
- Veilige pasvorm: ergonomisch gevormde zachte veren en verstelbare zachte neuspads zorgen voor een optimale pasvorm en draagcomfort
- Toepassingsgebied: trailbiken, trekking, skiën, mtb, hardlopen/joggen, racefiets, stedelijk, wandelen
- Geschikt voor gezichtsvorm: driehoekig gezicht, ovaal gezicht, hoekig gezicht, rond gezicht
- Materiaal montuur: thermoplastisch polyamide (TR 90), biobased
| Productnaam: | Uvex sequenze Fietsbril – clear/mirror pink |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX749277 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Hardlopen, Recreatie, Wandelen, Trekking, Wintersport |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Trail |
| Brilontwerp: | Volledige rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, antibeslagbescherming, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 – zonnig |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Roze, Transparant |
| Gewicht: | 24g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5340069316 |
| brilbreedte: | 145mm |
| Temple Length: | 132mm |
| glasbreedte: | 135mm |
| Lens height: | 62mm |
| GTIN’s: | 4043197397054 |























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.