Uvex react MIPS Fietshelm – white matt
Focus op optimale bescherming.
Cool design, perfecte pasvorm, hoge functionaliteit en uitstekende veiligheid in het terrein 窶
Kenmerken van de Uvex react MIPS Fietshelm
- Lichte helmconstructie met maximale slagvastheid door de onlosmakelijk verbonden sjaal van EPS-binnenlaag en polycarbonaat-buitenlaag
- Verhoogde veiligheid bij schuine botsingen met sterke rotatiebewegingen dankzij de ingebouwde MIPS-technologie
- Eendelige, hoogwaardige helmpads van functioneel materiaal 窶
- Optimale aanpassing aan de hoofdomtrek en hoofdvorm dankzij het uvex 2-step 3D IAS 3.0-systeem incl. hoogteverstelling
- De FAS-riem kan eenvoudig en traploos precies aan de eigen hoofdvorm worden aangepast
- Toepassingsgebied: trailbiken, allmountain, mtb
| Productnaam: | Uvex react MIPS Fietshelm – white matt |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX707268 |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | MTB, All-Mountain, Trail |
| Veiligheidsnormen: | EN 1078 |
| Helm gecertificeerd voor: | Fietsen |
| Helmafwerking: | mat |
| Hoofdomtrek (van – tot): | 52-61cm |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Wit |
| Gewicht: | 360g |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Gewogen versie: | 56-59 cm |
| GTIN’s: | 4043197380360, 4043197380377, 4043197380384 |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.