Uvex Dyrt Fietsbril – smoke matt/mirror blue
Thuis in de sport. Thuis buiten. uvex dyrt
De bril voor iedereen die zich niet wil laten beperken door sport of het weer. Dankzij het cilindrische scherm biedt hij optimaal zicht en 100% bescherming tegen schadelijke UVA-, UVB- en UVC-stralen. Veelzijdigheid geldt voor het toepassingsgebied: spiegelglazen voor stralende zon of heldere glazen voor donkere dagen. De zachte neuspads en zachte pootjes garanderen een naadloze pasvorm en maximaal draagcomfort 窶
Kenmerken van de Uvex Dyrt Fietsbril
- Veilig beschermd: 100% UVA-, UVB- en UVC-bescherming
- Stevige pasvorm: zachte neuspads zorgen voor een optimale pasvorm
- Aangenaam draagcomfort: zachte pootjes zorgen voor drukvrij draagcomfort
- Goed zicht: groot gezichtsveld dankzij panoramisch vizier
- Toepassingsgebied: racefiets, mtb, trailbiken, trekking, skiën, lifestyle, stedelijk, wandelen
- Geschikt voor gezichtsvorm: driehoekig gezicht, ovaal gezicht, hoekig gezicht, rond gezicht
- Materiaal montuur: thermoplastische elastomeren (TPR)
| Productnaam: | Uvex Dyrt Fietsbril – smoke matt/mirror blue |
| Fabrikant: | Uvex |
| Artikelnummer: | UVX749262 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen, Wandelen, Wintersport |
| Geslacht: | Dames, Heren, Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets, MTB, Trail |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 – zonnig |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Het hele jaar |
| Kleur: | Grijs |
| Gewicht: | 26g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | S5330955514 |
| brilbreedte: | 147mm |
| Temple Length: | 128mm |
| glasbreedte: | 140mm |
| Lens height: | 55mm |
| GTIN’s: | 4043197390628 |
























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.