Sportful Fiandre Shift Fietsjas Dames – 294 Sand
Deze jas kent geen compromissen – Polartec® AirCore houdt je droog, beschermt je bij wisselvallig weer en is superademend.
Hoogtepunten van de Sportful Fiandre Shift fietsjas voor dames
- Polartec® AirCore邃
- Dankzij de innovatieve, winddichte constructie bezorgt koele wind je geen stress meer
- PFAS-vrij voor sterke prestaties zonder afbreuk te doen aan het milieu en duurzaamheid
- Object Retention Technology voor het veilig opbergen van je essentials in de tassen
Details van de Sportful Fiandre Shift fietsjas voor dames
Je veelzijdige metgezel voor wisselvallig weer. Deze jas vertrouwt op het exclusieve Polartec® AirCore-membraan, exclusief ontwikkeld voor de Manifattura Valcismon. Het zorgt voor een hoog ademend vermogen en gecontroleerde luchtcirculatie, zodat je zo droog mogelijk blijft. De jas biedt betrouwbare windbescherming en comfort, zelfs tijdens lange ritten en wisselvallig weer. Hoewel de naden niet volledig waterdicht zijn, heeft de Fiandre Shift geen last van lichte regen. Duurzaamheid en slim: PFAS-vrij en met tassen die alles veilig opbergen dankzij Object Retention Tech, zelfs in snelle bochten of op hobbelige trails. De normale pasvorm past perfect bij verschillende basis- en mid layers, waardoor hij ideaal is voor zachte winters en het overgangsseizoen. Technologie, stijl, comfort en duurzaamheid in één – met het Sportful FIANDRE SHIFT Jacket ben je klaar voor elk weer.
Materiaal 100% Polyester
| Productnaam: | Sportful Fiandre Shift Fietsjas Dames – 294 Sand |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF735780 |
| Materiaal: | 100% Polyester |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Dames |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Technologieën: | Polartec® AirCore邃> |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Niet bleken |
| Seizoen: | Lente/herfst |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht |
| Temperatuurbereik: | +15°C / +5°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2026 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Beige |
| Gewicht: | 189g |
| GTIN’s: | 8056006493294, 8056006467776, 8056006493300, 8056006493317 |






























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.