Sportful Fiandre Light Jas met Korte Mouwen Heren – 002 Zwart
De ontbrekende schakel tussen een jersey en een beschermende laag.
Hoogtepunten van het Sportful Fiandre Light fietsjack met korte mouwen voor heren
- Weerbestendige stof
- Monochroom ontwerp met Fiandre signature tape
- Langere mouwen met manchetten met tweedraads steek
- 3 klassieke zakken op de rug
- Beschermende kraag iets korter dan een normaal jack om ongemak te voorkomen
Details van het Sportful Fiandre Light fietsjack met korte mouwen voor heren
De overgang van een jersey naar een jack kan een ontmoedigende taak zijn in onvoorspelbaar weer. Daarom ontwierp Sportful de Fiandre Light collectie om je te beschermen tegen koude wind en plotselinge weersveranderingen zonder in te leveren op mobiliteit en comfort.
Materiaal
Hoofdmateriaal: 100% Polyester
Inzetstukken: 91% Polyester, 9% Elastaan
| Productnaam: | Sportful Fiandre Light Jas met Korte Mouwen Heren – 002 Zwart |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF663016 |
| Materiaal: | Hoofdmateriaal: 100% Polyester Inzetstukken: 91% Polyester, 9% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Stijl tops: | Ritssluiting voor doorlopend |
| Capuchon: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Heren |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 40 °C, Niet bleken |
| Seizoen: | All Season |
| Eigenschappen: | Windbescherming, Bescherming tegen vocht |
| Temperatuurbereik: | +20°C / +10°C |
| Pasvorm: | strak |
| Achterzakken: | 3 |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 168g |
| GTIN’s: | 8056006122040, 8056006095597, 8056006122057, 8056006122064, 8056006122071, 8056006122088 |

























Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.