Sportful Classic Merino Fietssokken – 002 Zwart
Klassieke merino fietssokken met 30% wol voor warmte en stijl tijdens winterse ritten.
Hoogtepunten van de Sportful Classic Merino fietssokken
- 30% merinowol voor warmte en ademend vermogen
- Klassiek ontwerp dat bij elke fietsstijl past
- Voert vocht af om voeten droog en comfortabel te houden
Details van de Sportful Classic Merino fietssokken
Klassieke look ontmoet functionele winter stijl. Met rond 30% merinowol houdt deze sok je lekker warm – zonder te warm te worden. De sok is ademend, voert vocht gemakkelijk af en houdt je voeten droog, zelfs tijdens lange ritten. De pasvorm is nauwsluitend maar niet beperkend. Robuuste vezels zorgen voor lengte in alle seizoenen. Past bij elke set en doet wat hij belooft. Je go-to voor koude dagen.
Materiaal 34% Polyamide, 32% Polyacryl, 32% Wol, 2% Elastaan
| Productnaam: | Sportful Classic Merino Fietssokken – 002 Zwart |
| Fabrikant: | Sportful |
| Artikelnummer: | SPF735811 |
| Materiaal: | 34% Polyamide, 32% Polyacryl, 32% Wol, 2% Elastaan |
| compressie: | nee |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Materiaal (textiel): | Merino, Synthetisch |
| Wasbaarheid: | 30 °C, Niet strijken, Geen droger, Niet bleken |
| Seizoen: | Winter |
| Temperatuurbereik: | +10°C / +0°C |
| Soklengte: | medium |
| Uitvoering sokken: | ongevoerd |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Herfst/winter |
| Kleur: | Zwart |
| Gewicht: | 30g |
| GTIN’s: | 8056006501050, 8056006426681, 8056006501067 |














Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.