POC Aim Bril – Prismane Red – Clarity Road/Sunny Silver
De extra grote, gebogen glazen van de Air zonnebril maximaliseren het gezichtsveld en bieden optimale bescherming voor de ogen – een essentiële voorwaarde voor het testen van je prestatiegrenzen op de fiets. Ze zijn geschikt voor weg- en off-roadtochten en dankzij de veren en het verstelbare neusstuk van hydrofiel rubber blijven ze altijd goed op hun plaats zitten.
Het frame is gemaakt van Grilamid en wordt gekenmerkt door zijn duurzaamheid en lage gewicht. Met de Clarity lenstechnologie van marktleider Carl Zeiss Vision Sunlens reguleert de bril het kleurenspectrum, waardoor het contrast en de kleurweergave worden verbeterd. Dit zorgt voor scherp zicht in elke omgeving.
Kenmerken van de POC Aim bril
- Oversized Shield glazen – voor een uitzonderlijk groot gezichtsveld
- Frame gemaakt van biologisch Grilamid – lichtgewicht, robuust, duurzaam en gemaakt van grotendeels hernieuwbare bronnen
- Verstelbare neusbrug – gemaakt van zacht, antislip rubber voor een goede pasvorm
- Easy-grip veren – voor een goede pasvorm van de bril.
- Vergrendelingsscharnieren – dankzij de vergrendelingsscharnieren kunnen de veren loskomen van het glas bij een val, waardoor schade tot een minimum wordt beperkt. Ze kunnen eenvoudig weer op hun plaats worden geklikt.
- Clarity lens – Clarity technologie voor scherper zicht
- UV400 – Volledige UVA- en UVB-bescherming.
- Ri-Pel邃
- Antikrasbehandeling – houdt de glazen vrij van onzuiverheden die het zicht belemmeren.
Inhoud van de levering:
- AIM bril
- Zacht etui/reinigingsdoekje
| Productnaam: | POC Aim Bril – Prismane Red – Clarity Road/Sunny Silver |
| Fabrikant: | POC |
| Artikelnummer: | POC686193 |
| Bron gewicht: | Fabrikant |
| Activiteit: | Fietsen |
| Geslacht: | Uniseks |
| Materiaal: | Kunststof |
| Toepassingsgebied: | Racefiets |
| Brilontwerp: | Halve rand, Bril met enkele glazen |
| Glaseigenschappen: | constante tint, spiegelend, Glazen verwisselbaar, Uv-vescherming |
| Voor verlichting: | Categorie 3 – zonnig |
| Materiaal glazen: | Polycarbonate |
| Lichttransmissie: | 10% |
| Modeljaar: | 2025 |
| Collectie: | Lente/zomer |
| Kleur: | Rood |
| Gewicht: | 37g |
| Artikelnummer van de fabrikant: | AIM1001 |
| brilbreedte: | 147mm |
| Temple Length: | 115mm |
| glasbreedte: | 143mm |
| Lens height: | 63mm |
| GTIN’s: | 7325549858497 |






















Beoordelingen
Er zijn nog geen beoordelingen.